Alibaba Çiğ Köfte

İsot, bulgur tarladan çiğ köfte Alibaba'dan!

İlk şubesini 2009 yılında İstanbul'da açan firmamız, Anadolu'nun tarihi bir lezzeti olan Çiğ Köfte'yi Türkiye'nin dört bir yanına özgün dokunuşlar sayesinde sağlıklı, kaliteli ve lezzetli bir şekilde tedarik etmektedir. Eşsiz lezzeti ile kısa sürede sektörün önde gelen firması olan Alibaba Çiğ Köfte; çiğ köfte yapımında kullanılan bir çok ürünün de üreticisidir. Bunun verdiği tecrübe ile baharat ve bulguru farklı bir teknik ile kullanan firmamız piyasanın çok üstünde bir tarif ile siz değerli müşterilerimizin damak zevkine bırakıyoruz.

Sektörün parlayan yıldızı olan firmamız bayi koruma politikası sayesinde her zaman "Çiğ Köfte Bayilik" denilince ilk akla gelen firmadır. Bulunduğunuz lokasyonda piyasayı bayimizin yönetmesini istediğimiz için her zaman promosyon ve özel indirimler ile bayimizi destekliyoruz. "Kazan-Kazan" politikasıyla ilerleyen firmamız bayisine kazandırmayı hedef haline getirip bu yönde reklam yatırımı yapmaktadır.

Alibaba Çiğ Köfte Ekibi

Ertuğrul BULDUM / Genel Müdür

  • Alibaba

  • Sağlıklı Ürün

  • Mutlu Bayii

  • Mutlu Müşteri

Bayii Destekleri

Alibaba Çiğ Köfte bayilerine özel destekler

Promosyon Çiğ Köfte

Her ay toplam siparişinizin; 100 Kg’a 5 Kg olarak promosyon çiğ köfte gönderilmektedir.

Örneğin ocak ayında 300 Kg sipariş verdiğinizde 15 Kg bedelsiz çiğ köfte hakkı kazanırsınız. İster siz de promosyon olarak dağıtın, ister satarak sermaye yapın.

 

Özel gün indirimleri.

Özel günlerde ve özellikle zamlardan önce büyük indirimlerimiz sayesinde bayilerimiz stok yapabileceği ürünleri toplu olarak satın alıyor.(Poşet, ıslak mendil vs.) Bu sayede zamlardan bayilerimizi korumuş oluyoruz.

 

Maliyet danışmanlığı ve fiyat çalışması.

Sektörde yeniyseniz ve daha önce ticaret yapmadıysanız endişelenmenize gerek yok. Alibaba Çiğ Köfte olarak her zaman bayilerimize danışmanlık desteği veriyoruz.

 

Online satış danışmanlığı.

Yemeksepeti, Getir, Trendyol gibi paket servis uygulamalarını daha önce kullanma tecrübeniz yoksa Alibaba Çiğ Köfte ekibi olarak “Online Satış Danışmanlık” serisi için bize ulaşan bayilerimize video eğitim seti gönderiyoruz. Aynı zaman da bu tarz uygulamalar için fotoğraf ve açıklama desteği de ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Alibaba Çiğ Köfte Örnek Bayiler

Bayilik İçin Arayın!

Whatsapp'ı Aç
Whatsapp Bayilik Hattı
Merhaba,
Bayilik hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.