Alibaba Çiğköfte'nin Avantajları

Rekabet Fırsatı

Alibaba Çiğköfteyi diğer çiğköfte firmalarından ayıran en önemli özellik şüphesiz bayilik alındıktan sonra verilen destek. Bulunduğu lokasyonda farklı çiğ köfte firmaları olması durumunda bayiyi rekabet için yalnız bırakmıyoruz. Aşağıda sıralanan destekleri her bayimize sunuyoruz. Kazan-kazan politikası ile işlettiğimiz bayiliklerde bayi kazanacak ki üretici kazansın mantığıyla hareket ediyoruz. Alibaba Çiğköfte en başından beri her zaman yanınızda..

Promosyon Çiğköfte

Alibaba Çiğköfte lezzetini daha fazla insana ulaştırma gayretinde olduğumuz için; hem bayilerimizin yeni müşteri bulmasını yardımcı olmak hem de satışlarına destek olmak amacıyla her ay promosyon köfte gönderimimiz olmaktadır. Lezzetine güvendiğimiz çiğköftemizin 1 kere tadına bakmanız yeterli. Bayilerimize her zaman dediğimiz gibi 1 kere tattırsanız yeterli, tadan her müşteri sizin devamlı müşteriniz olacaktır. Bu lezzetin teyitini bizleri arayarak numune talep ederek yapabilirsiniz.

Lezzetimizin belgesi ücretiyle alınan belgeye dayanmaz; tadına bakan her müşterimize dayanır!

E-Ticaret Siteleri

Yemeksepeti, Getir, Tredyol gibi sitelerde ürün satışında kolaylık sağlamak amacıyla bayilik paketi alan her müşterimize eğitim videomuz ile birlikte; bu sitelerde oluşturulan menüler, fotoğraflar ve açıklamalarının bulunduğu dosyalar gönderilir. Bu sayede paket serviste bölgede her zaman öncü ve piyasayı elde tutan olursunuz. Bayimizi hiçbir zaman kendi haline bırakmaz, her zaman nasıl daha iyi şekilde satış yapacağını düşünür ve bölgesel çözüm odaklı bayilerimize fikirlerimizi sunarız.

Profesyonel Reklam Çalışmaları

Profesyonel reklam çalışmalarımız ile özel günlerde bayilerimize özel reklam çalışmaları, internet ve televizyon reklamları ile her zaman bayilerimizi desteklemekteyiz. Lezzetin adı çiğköftenin farklı tadı sloganımız ile bir kere lezzetimizi tadan bir daha vazgeçemez.

Avantajlı Bayilik Paketlerimiz

Bayilik İçin Arayın!

Whatsapp'ı Aç
Whatsapp Bayilik Hattı
Merhaba,
Bayilik hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.